Unia Europejska. zjednoczeni w różnorodności

Wydawnictwo: Egmont Polska

Książka dla dzieci, która w atrakcyjnej graficznie formie przedstawia podstawowe informacje o Unii Europejskiej. Informacje o państwach członkowskich, symbolach i instytucjach oraz ciekawostki i informacje o tym, czego uczą się dzieci w innych krajach. Jak powiedzieć dzień dobry kolegom z innych krajówa Kiedy obchodzimy Dzień Europya Jak wygląda euroa W tej książce znajdą się odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Magdzia | 2013-05-11