Sekretna siła spełniania pragnień. Jak wykorzystać nieograniczoną moc zbiegów okoliczności.

Tłumaczenie: Wanda Grajkowska
Wydawnictwo: Medium
The Spontaneous Fulfillment of Desire
978-83-87025-85-4
Awa

Czy zdarzyło ci się kiedyś coś podobnego?- Myślałeś o kimś dawno niewidzianym - i właśnie wtedy ta osoba zadzwoniła. - Bardzo na coś czekałeś i niespodziewanie akurat się to wydarzyło. - Znalazłeś wspaniałe rozwiązanie jakiegoś problemu - a twój najlepszy przyjaciel w tym samym czasie znalazł to samo rozwiązanie.Większość ludzi błędnie uznaje takie wydarzenia za zbiegi okoliczności. W istocie zaś są to przebłyski obszaru, gdzie wszystko wydarza się jednocześnie, synchronicznie, gdzie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są jednym. Ta książka pokazuje, jak zauważać w życiu tego rodzaju wskazówki i korzystać z nich, otwierając tym samym drzwi do rzeczywistości boskiej inteligencji, do źródła stworzenia, gdzie można świadomie tworzyć własne szczęście we wszystkich dziedzinach życia.Stając się bardziej świadomi tak zwanych zbiegów okoliczności i ich znaczenia, będziemy coraz ściślej łączyć się z tkwiącym u ich podłoża polem nieskończonych możliwości. I wtedy zacznie się magia. Wtedy samoczynnie zaczną się spełniać nasze pragnienia.Deepak Chopra odbudowuje naszą świadomość niewiarygodnej siły, która tkwi w nas samych. Przedstawiając siedem zasad i ćwiczenia, oferuje nam narzędzia, którymi możemy stworzyć wspaniałe, cudowne życie, jakie jest naszym naturalnym prawem.

źródło opisu: opis pochodzi z okladki ksiazki

Atlanthean | 2016-01-31
Przeczytana: 25 stycznia 2010

Pierwsza z gatunku duchowych (nie mylić z ezoteryką), wywarła na mnie mega pozytywne wrażenie, książka zmienia/oczyszcza filtry punktów widzenia, pozwala wcielić się w rolę uważniejszego obserwatora swojego życia, co pozwala na dużo bardziej dogłębne zrozumienie własnych spraw życiowych oraz etapów.
Polecam, bo kapitalna.

Bookman | 2016-05-01