Tajemnicze zjawiska

Wydawnictwo: Atlas
Geklarte und ungeklarte Phanomene
838550334X
tajus

Czy yeti istnieje? Czy nasza przyszłość zapisana jest w gwiazdach? Czy możemy nawiązać kontakt ze zmarłymi? Czy istotnie wylądowało kiedyś na Ziemi UFO? W niniejszej książce Rainer Kothe zajmuje się tymi i innymi pytaniami, wykazując, że większość tych zagadkowych zjawisk nie wytrzymuje poważnej, naukowej krytyki lub też da się racjonalnie wytłumaczyć. Skłonność człowieka do wiary w zjawiska niewytłumaczalne, ponadzmysłowe i cudowne wciąż na nowo podsyca w naszym stojącym na wysokim poziomie technicznym, łatwym do przeniknięcia naukowymi metodami świecie żywotność starych legend i zabobonów.

źródło opisu: okładka

Cube-x | 2015-02-27