83-7301-111-7
atlas, geografia, świat

Podróżowanie z Pascalem to sprawdzony od lat pomysł na ekscytujące wakacje, egzotyczną wyprawę czy niezapomniany weekend. Z przeświadczenia, że marzenia są po to, by je realizować, powstały pascalowe przewodniki. Dziś, kiedy można już liczyć je w setkach, zdaliśmy sobie sprawę, jaki kawał świata przemierzyliśmy wspólnie z naszymi Czytelnikami. Cieszymy się, że polubili oni styl i formę pascalowych książek - dzięki temu czujemy się jak dobrzy znajomi, co zresztą jest naturalne, bo nic tak nie łączy jak wspólna droga.
Chcemy towarzyszyć Czytelnikom częściej, nie tylko podczas wakacyjnych eskapad, stąd nowa propozycja - cały świat za jednym zamachem w pierwszym od wielu lat polskim atlasie. Wszystko na kilkudziesięciu nowocześnie opracowanych, funkcjonalnych mapach.

źródło opisu: Gandalf

źródło okładki: zdjęcie autorskie