rozwiń zwiń

inne
Trzecia Strona
2018-08-01
2018-08-01
atlas geografia polityka Polska historia Stulecie niepodległości mapy kartografia Unia Europejska

Okładka książki Życie PRL. Praca, rozrywka, ludzie Elżbieta Majdak, Jarosław Talacha, Maja Walczak-Kowalska, Agnieszka Wędrychowska
Ocena 7,6
Życie PRL. Pra... Elżbieta Majdak, Ja...
Okładka książki Ikony PRL. Bohaterowie tamtych lat. Wojciech Stałęga, Jarosław Talacha
Ocena 7,5
Ikony PRL. Boh... Wojciech Stałęga,&n...

Daje 10. Jedyne w swoim rodzaju opracowanie tego typu o Polsce. Piękna pamiątka 100 lat niepodległości naszego państwa. Jest jednak trochę błędów, ale przy takiej ilości włożonej pracy, uważam, że pozycja zasługuje na najwyższą notę.

Jako socjolog nie mogę wyjść z zachwytu. Ogromna dawka wiedzy i ciekawostek. Nawet mapy z informacjami, jakie polskie książki były najczęściej tłumaczone i w jakich krajach. Coś czuję, że to wkrótce będzie biały kruk.

Dodaj cytat z książki Geograficzno-polityczny Atlas Polski