Geograficzno-polityczny Atlas Polski

Jarosław TalachaMarcin Wojciech Solarz Wydawnictwo: Trzecia Strona inne
Trzecia Strona
atlas geografia polityka Polska historia Stulecie niepodległości mapy kartografia Unia Europejska
inne
2018-08-01

Okładka książki Życie PRL. Praca, rozrywka, ludzie Elżbieta Majdak, Jarosław Talacha, Maja Walczak-Kowalska, Agnieszka Wędrychowska
7,6
Życie PRL. Pra... Elżbieta Majdak, Ja...
Okładka książki Ikony PRL. Bohaterowie tamtych lat. Wojciech Stałęga, Jarosław Talacha
7,5
Ikony PRL. Boh... Wojciech Stałęga,&n...