While My Eyes Were Closed

Wydawnictwo: Quercus Publishing Plc
7,14 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
10
0
9
1
8
3
7
0
6
2
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
tytuł oryginału
While My Eyes Were Closed
data wydania
ISBN
9781784292805
liczba stron
416
język
angielski
dodała
Natalia Skalna

THE TOP TEN EBOOK BESTSELLER. 'A beautifully crafted novel of knife-edge suspense' #1 bestseller Amanda Prowse. A nail-biting psychological drama for fans of Room, Kathryn Croft and Clare Mackintosh. One, two, three . . . Lisa Dale shuts her eyes and counts to one hundred during a game of hide-and-seek. When she opens them, her four-year-old daughter Ella is gone. Disappeared without a trace....

THE TOP TEN EBOOK BESTSELLER. 'A beautifully crafted novel of knife-edge suspense' #1 bestseller Amanda Prowse. A nail-biting psychological drama for fans of Room, Kathryn Croft and Clare Mackintosh.

One, two, three . . . Lisa Dale shuts her eyes and counts to one hundred during a game of hide-and-seek. When she opens them, her four-year-old daughter Ella is gone. Disappeared without a trace. The police, the media and Lisa's family all think they know who snatched Ella. But what if the person who took her isn't a stranger? What if they are convinced they are doing the right thing? And what if Lisa's little girl is in danger of disappearing forever?

 

źródło opisu: https://www.quercusbooks.co.uk/books/detail.page?isbn=9781784292805

źródło okładki: https://www.quercusbooks.co.uk/assets/Quercus/img/...»

pokaż więcej

Brak materiałów.
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Dodaj dyskusję
Dyskusje o książce
    Obecnie jeszcze nie ma dyskusji powiązanych z tą książką.
Sortuj opinie wg
Opinie czytelników (1)
 Pokaż tylko oceny z treścią
książek: 501
Kamila J | 2017-03-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 15 marca 2017

Ksiazka piekna, wzruszajaca,a przede wszystkim wstrzasajaca.Porusza temat najwiekszego koszmaru rodzica....tak smutna,ale prawdziwa i pouczajaca.
Poprzez postac chorej umyslowo i obrzydliwej porywaczki autorka powoduje,ze czytelnik bardziej lubi i wspolczuje matce dziewczynki, ktora (jak zreszta nikt) nie jest idealna,ale kocha swe dziecko nade wszystko na swiecie; utozsamia sie z nia...Jakze przerazajaca jest mysl,ze to moze spotkac kazdego,tylko dlatego,ze ludzie to czesto zle istoty...

Przeczytaj także

Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading
Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Cytaty z książki
Inne książki autora
więcej książek tego autora
zgłoś błąd zgłoś błąd