Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Linda Green

Jest wielokrotnie nagradzaną dziennikarką; współpracowała m.in. z "Guardian", "Independent on Sunday" oraz "Big Issue". Mieszka w West Yorkshire. W Leniwej Niedzieli zade... Jest wielokrotnie nagradzaną dziennikarką; współpracowała m.in. z "Guardian", "Independent on Sunday" oraz "Big Issue". Mieszka w West Yorkshire. W Leniwej Niedzieli zadebiutowała powieścią I wtedy to się stało. Mamifest to jej piąta książka.

źródło opisu: http://wydawnictwoswiatksiazki.pl/

źródło zdjęcia: http://www.linda-green.com/about-linda-green1.html

pokaż więcej
Data urodzenia:
1970 (data przybliżona)

Płeć:
kobieta

Miejsce urodzenia:
Londyn

Oficjalna strona:
Przejdź do strony www

Tematyka:
romanse

Dodany przez:
Irys

Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
10 Reasons Not To Fall In Love
10 Reasons Not To Fall In Love
Linda Green

6 (1 ocen i 0 opinii)
10 Reasons Not To Fall In Love
Autor:
1) I’d have to shave my legs – even in winter 2) Couldn’t get away with wearing big knickers 3) Or having spaghetti hoops for tea 4) He’d have to meet my mother 5) My boss is my ex and no man could ac...
czytelników: 2 | opinie: 0 | ocena: 6 (1 głos)
I did a bad thing
I did a bad thing
Linda Green

6 (2 ocen i 1 opinii)
I did a bad thing
Autor:
Sarah Roberts used to be good. Then she did something bad. Very bad. Now, years later, she's living a good life. She works as a local newspaper reporter and lives with her saintly boyfriend...
czytelników: 6 | opinie: 1 | ocena: 6 (2 głosy)
I wtedy to się stało
I wtedy to się stało
Linda Green

7,05 (130 ocen i 28 opinii)
I wtedy to się stało
Autor:
Seria: Leniwa Niedziela
Wzruszająca powieść o miłości wystawionej na ciężką próbę, książka dla fanów „P.S. Kocham Cię” Cecelii Ahern i „Jednego dnia” Davida Nichollsa. Mel Taylor już jako trzynastolatka poznała miłość swojeg...
czytelników: 574 | opinie: 28 | ocena: 7,05 (130 głosów)
Mamifest
Mamifest
Linda Green

6,66 (29 ocen i 9 opinii)
Mamifest
Autor:
Seria: Leniwa Niedziela
Nawet grupka pracujących mam może zmienić świat, jeśli odpowiednio się do tego zabierze! Bohaterkami powieści są Sam, Anny i Jackie. Każda z pań ma problem, którym, jej zdaniem, obecnie rządzący nie c...
czytelników: 183 | opinie: 9 | ocena: 6,66 (29 głosów)
While My Eyes Were Closed
While My Eyes Were Closed
Linda Green

6 (1 ocen i 0 opinii)
While My Eyes Were Closed
Autor:
THE TOP TEN EBOOK BESTSELLER. 'A beautifully crafted novel of knife-edge suspense' #1 bestseller Amanda Prowse. A nail-biting psychological drama for fans of Room, Kathryn Croft and Clare...
czytelników: 3 | opinie: 0 | ocena: 6 (1 głos)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

5
189
569
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (1)

Czytelnicy (189)

Cytaty tego autora (11)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd