Świat wokół nas

Tłumaczenie: Iwona Czarkowska
Wydawnictwo: Wilga
9788325901998
kasandra_85

Wspaniała, interaktywna książka edukacyjna! Pokazuje świat zwierząt w ich naturalnym otoczeniu. Dzięki dokładnym ilustracjom i trafnej charakterystyce, dzieci poznają zwierzęta podwórkowe na wsi, w lesie, w dżungli, na sawannie, w górach, na biegunach, w morzach, oceanach i w powietrzu. Dowiedzą się o najciekawszych zjawiskach przyrodniczych. Zaletą książki jest dołączony do niej panel dźwiękowy z 30 różnymi odgłosami zwierząt i efektów naturalnych. Dodatkowo jeden rozdział poświęcony jest współczesnej cywilizacji i intensywnemu życiu miejskiemu.

źródło opisu: wydawca

źródło okładki: wydawca