Krok od Ziemi

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Science Fiction". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
One Step from Earth
8371206232
green soylent, bill, dinAlt
Karoten

Co się stanie, gdy w okamgnieniu będziemy mogli się znaleźć na innej planecie? Mistrz science fiction daje niezwykłe odpowiedzi w opowiadaniach mających wspólną cechę - w każdym z nich występuje teleporter, urządzenie służące do natychmiastowego przesyłania ludzi i maszyn na międzyplanetarne odległości. Płodna, nie znająca ograniczeń wyobraźnia pisarza podsunęła jednak znacznie ciekawsze...

Płodna, nie znająca ograniczeń wyobraźnia pisarza podsunęła jednak znacznie ciekawsze zastosowania dla tego pozorni prozaicznego urządzenia. Pomysły autora są przeróżne: od bitwy w przestrzeni kosmicznej poczynając, poprzez plagę zagrażającą całej Galaktyce, na badaniu i kolonizacji planet kończąc.

źródło opisu: http://www.sklepkultura.dziennik.pl/

źródło okładki: http://www.sklepkultura.dziennik.pl/

żabka | 2016-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2016

Opowiadania sci-fi z serii, a co będzie jeśli uda nam się opanować Galaktykę. W zasadzie ku przestrodze. Polecam

Sławek_82 | 2013-07-08

Ciekawa książka, choć niektóre historie banalne. ogólnie polecam.

Szymon | 2016-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2016