Niewolnica Lidiru

Tłumaczenie: Krzysztof Wołyniec
Wydawnictwo: Phantom Press
The Slave of Lidir
MASTER

Wyobraź sobie zamek w baśniowej scenerii - Zamek Lidir. Na jednej z jego wieżyczek przycupnęła kawka. Jej piórkami targa kapryśny wiatr. Nagle zaciekawiona unosi łebek. W oddali dostrzega dwa poruszające się punkty. Dwa cienie w ponurym listopadowym krajobrazie. Kawka obserwuje, jak cienie zlewają się w jeden, po czym znów się rozdzielają, jakby były połączone czymś elastycznym. Wydaje się, że...

oddali dostrzega dwa poruszające się punkty. Dwa cienie w ponurym listopadowym
jakby były połączone czymś elastycznym. Wydaje się, że tylko upór postaci prowadzącej
pozwala im się poruszać. A jednak nie, to coś więcej - coś ostatecznego wiedzie tę parę wciąż
na wschód, ku wrotom Zamku, pomimo napierającego wiatru

źródło opisu: Phantom Press International, 1991

źródło okładki: zdjęcie autorskie

onyx93 | 2014-11-16
Przeczytana: 17 sierpnia 2014

Mnie się podobało. Mroczny klimat, mroczna sceneria. Napięcie też jest zbudowane. Czyta się szybko i co najważniejsze - dobrze. Może mało elementów BDSM - przydałoby się więcej opisów, szczegółów. A bez tego to trochę "przelukrowana" książka.

Rhuabe | 2014-08-12
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 11 sierpnia 2014

Do tej pory zastanawiam się co to właściwie było. Denna fabuła, koszmarny styl i bohaterowie... ekhem.
Nie, nie polecam, szkoda na tę "książkę" czasu.

CherryRED | 2015-12-30

Mnie książka bardzo się podobała. Zdecydowanie dużo lepsza od trylogii "Śpiącej królewny" A. Rice.

Ewitka | 2016-06-28
Na półkach: D/s, 2016, Erotica, E-book, Przeczytane
Przeczytana: 27 czerwca 2016

Właściwie to poza scenami seksualnego pobudzania w tej książce nie znajdzie się nic. Młoda mężatka zostaje oddana przez męża do Lidiru, gdzie będzie szkolona na niewolnicę. Tam trafia w ręce bezwzględnej naczelniczki, żeby w końcu wylądować w łóżku księcia. Ale czyta się szybko i całkiem przyjemnie, a niektóre sceny nakręcają erotycznie.

Thanith | 2013-05-22
Przeczytana: 20 maja 2013

Szału nie ma ale złe nie jest.
Małomówna bohaterka przechodzi szkolenie na niewolnicę dla księcia. Szkolenie przeprowadza Naczelniczka- naprawdę nienormalna osoba.
Na koniec zmaltretowaną bohaterkę ratuje sam książę, zakochuje się w niej i żyją długo i szczęśliwie.

Weronika | 2014-02-22
Na półkach: Strata czasu, Przeczytane

Dno i pół metra mułu...
Mimo chęci, poległam. Takie książki zdecydowanie mi nie pasują, ale ta była tragiczna...

SadtriiiS | 2016-09-19
Na półkach: Ebooki, Przeczytane