Sekretne miejsca

Okładka książki Sekretne miejsca Paula Soler
Okładka książki Sekretne miejsca
Paula Soler Wydawnictwo: Amber Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Los lugares secretos
Amber
2014-07-22
2014-07-22
Barbara Kitlińska
uwodzenie tajemniczość seks rozkosz erotyzm zniewolenie namiętność miłość marzenia

Niby to erotyk ale jednak jak to u hiszpańskich autorów bywa z rozbudowanym wątkiem obyczajowym. historie poznajemy z perspektywy damskiej i męskiej. to lekka, przyjemna historia rozgrywająca się w hiszpańskim klimacie deszczowego San Sebastian i słonecznej Barcelony.

Mam mieszane odczucia co do tej historii. Historia sama w sobie jest ciekawa jednak jakos forma jej napisania sprawia ze czyta sie ja ciezko tak siermieznie. Bardziej oparta jest o przemyslenia wewnetrzne bohaterow i ich relacje niz o dialogi i sytuacje aktualna. Sama w sobie jest taka subtelna w swojej wymowie ale chyba warto przemeczyc sie przez niemal polowe by trafic na moment ktory posuwa te historie do przodu a ktorej poczatek mamy na pierwszych kartach.

Hmmm... Nie wiem, jak ocenić tę książkę. Jest odrobinę sprzeczna z wyznaczonymi konwenansami. Tu kobieta dominuje w świecie seksu a jednocześnie toczy ze sobą walkę czy ta dominacja może odnieść się do życia codziennego i czy warto.
Nie zachwyciła mnie ta książka, trochę zdegustowała, bo chyba mnie nie kręcą takie zabawy w Pana i Poddanego, choć to kwestia upodobań i postrzegania świata.

Taka sobie.

Nie zainteresowała mnie na maksa.
Za to trochę rozczarowała.

Taka sobie.

Nie zainteresowała mnie na maksa.
Za to trochę rozczarowała.

Przeczytałam tą książkę z wielkim zaciekawieniem i muszę przyznać - nie rozczarowałam się nią ani trochę. Książka napisana jest w sposób zrozumiały, zarys postaci jest dobrze opisany, do tego stopnia, że nie trzeba się zastanawiać kim była ta postać, a kim ta.
Przez to, iż mamy do czynienia z dwoma głównymi bohaterami - dominującą i uległym - jeden rozdział opisuje emocje, przeżycia i punkt widzenia jej, zaś kolejny rozdział opisuje myśli jego i tak na zmianę.
Nie brakuje również momentów zaskoczenia, czy momentu humorystycznego.

Jednym minusem jaki moim zdaniem występuje w tej książce, to fakt, iż pojawiły się kilkukrotnie literówki.

Książkę bardzo serdecznie wszystkim polecam!

Strata czasu na tą książkę.

Strata czasu na tą książkę.

Ciekawie było czytać książkę o dominującej kobiecie. Dla wielu BDSM jest Panem i Uległą, a nie na odwrót. Zawsze chciałam przeczytać książkę, która pokaże mi świat dominacji w punktu widzenia Pani, nie Pana. Polecam miłośniczkom pięćdziesięciu!

• BDSM
  • Romans