Tu Detektyw Jeż tom 6

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Cykl: Tu detektyw Jeż (tom 6)
Wydawnictwo: Waneko
Hello, Harinezumi! vol. 6
detektyw, jeż, kryminał, manga
komiksy
Moonlight

Bohaterami są członkowie małej agencji detektywistycznej, którzy przyjmując coraz to nowe sprawy spotykają się z różnymi życiowymi problemami swoich klientów. W tomie szóstym: Jak przeżycia w dzieciństwie wpływają na nasze dalsze losy? O tym, że czasami nie można uciec od dokonania tej najważniejszej decyzji... Z czego bierze się małe ludzkie szczęście? Lecz także: O nowych perypetiach...

W tomie szóstym:
Jak przeżycia w dzieciństwie wpływają na nasze dalsze losy? O tym, że czasami nie można uciec od dokonania tej najważniejszej decyzji... Z czego bierze się małe ludzkie szczęście? Lecz także: O nowych perypetiach miłosnych Gure. O tym, jaką rolę może pełnić schowek bagażowy? O tym, jak pewien facet postanowił w prosty sposób zostać bogaczem... I o tym, co można robić nocą na polu golfowym!

źródło opisu: http://waneko.pl/

źródło okładki: http://waneko.pl/

Damian Jankowiak | 2012-02-08

Krótkie, poważne, choć czasami nie pozbawione humoru historie. Manga zdecydowanie nie nadaje się dla dzieci, pomijając brutalność itd. jest zbyt trudna by dziecko ją zrozumiało. Bardzo dobra pozycja.

nonko | 2016-02-13
Na półkach: Przeczytane, Manga - Seinen