Saiyuki t. 8

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Saiyuki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Gensōmaden Saiyūki
978-83-89893-88-8
saiyuki, manga
komiksy
Miranda

Gojo odchodzi w siną dal i zapuszcza wąsik :). Napięcia w drużynie sięgają zenitu. Czy to, że na swej drodze spotkali tajemniczego "Boga", było przypadkiem, czy może... zdarzeniem zaplanowanym przez kogoś z góry? Żeby się o tym dowiedzieć, chłopaki muszą pokonać wzajemne animozje... i jeszcze kilka bardziej fizycznych przeszkód.

[Wydawnictwo Waneko, 2008]

Agene | 2014-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2014

ak myślę, że to przedostatni tom, to robi mi się słabo. Minekura-sensei wzięła i wytłukła mnie fabułą po łbie, aż leżę i dogorywam jak jeden z bohaterów pod koniec tomiku (zgadnijcie kto?). Absolutnie nie pojmuję, jak może kończyć serię, gdy bohaterowie są w połowie drogi i tyle jeszcze przed nimi, a nowa tajemnica nie dość, że dopiero się pojawiła, to jeszcze wstrząsnęła posadami mangi.

Reszta tutaj: http://rupieciarnia.xaa.pl/viewtopic.php?p=12842#p12842

Matsuu | 2011-07-06