Tu Detektyw Jeż tom 9

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Cykl: Tu detektyw Jeż (tom 9)
Wydawnictwo: Waneko
7 (20 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Hello, Harinezumi! vol. 9
detektyw, jeż, kryminał, manga
komiksy
Moonlight

Bohaterami są członkowie małej agencji detektywistycznej, którzy przyjmując coraz to nowe sprawy spotykają się z różnymi życiowymi problemami swoich klientów. W tomie dziewiątym: To już ostatni tom przygód Jeża. Dowiemy się z niego m.in. Czy ekscentryczny malarz podejrzewany o szereg morderstw zostanie wreszcie zdemaskowany? Jakie były konsekwencje zainstalowania podsłuchu w małżeńskiej...

W tomie dziewiątym:
To już ostatni tom przygód Jeża. Dowiemy się z niego m.in. Czy ekscentryczny malarz podejrzewany o szereg morderstw zostanie wreszcie zdemaskowany? Jakie były konsekwencje zainstalowania podsłuchu w małżeńskiej sypialni? Jak to się stało, że pewna staruszka zapisała ubezpieczenie na życie całkowicie obcej osobie i co z tego wynikło?

źródło opisu: http://waneko.pl/

źródło okładki: http://waneko.pl/

Damian Jankowiak | 2012-02-08

Krótkie, poważne, choć czasami nie pozbawione humoru historie. Manga zdecydowanie nie nadaje się dla dzieci, pomijając brutalność itd. jest zbyt trudna by dziecko ją zrozumiało. Bardzo dobra pozycja.

nonko | 2016-02-13
Na półkach: Manga, Przeczytane