Pamiętnik Kociłapki t. 4

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Cykl: Pamiętnik Kociłapki (tom 4)
Wydawnictwo: Waneko
Nikuyuu Puni Puni Nikki
okruchy życia, kot, manga
komiksy
burzowekocie

Ostatni tom z serii którą wszyscy wielbiciele kotów uwielbiają. Znajdziecie w nim jeszcze więcej ciekawych historyjek o kotach i ich codziennych zabawach oraz drobnych szaleństwach, które wszyscy kociarze dobrze znają i uwielbiają.

źródło opisu: Waneko, 2012

źródło okładki: http://waneko.com.pl

Jade | 2019-07-18
Na półkach: Przeczytane, Manga, Koty, 2019-Manga
Przeczytana: 18 lipca 2019

Ten tomik jest najchudszy ze wszystkich. Kontynuuje opowieść o trzech kotach panci, czyli Ryu, Jasu i Yume. Na końcu mangi w paru okienkach zamiast obrazków możemy znaleźć prawdziwe zdjęcia kotów w śmiesznych sytuacjach :) Ostatnie sceny to podziękowanie za 100 odcinków razem (ukazujących się w czasopiśmie) i malutki wycinek z życia autorki, który chwyta za serce.

Rzuczek | 2017-02-25
Przeczytana: 2015 rok

Od momentu jak zaczęłam czytać tą serię to chcę kota. Do dziś nie mam :( Ale mangi na półeczce są!

| 2012-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2012

Dla miłośników kotów. Lekka, łatwa i przyjemna :)

Ayalinee | 2012-06-15
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

Doskonała, lekka i przyjemna rozrywka.