Tu Detektyw Jeż tom 7

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Cykl: Tu detektyw Jeż (tom 7)
Wydawnictwo: Waneko
Hello, Harinezumi! vol. 7
detektyw, jeż, kryminał, manga
komiksy
Moonlight

Bohaterami są członkowie małej agencji detektywistycznej, którzy przyjmując coraz to nowe sprawy spotykają się z różnymi życiowymi problemami swoich klientów. W tomie siódmym: Ten tom ma nieco więcej, bo 176 stron i znajdzie się w nim 5 opowiadań. Dowiemy się z nich m.in. czegoś o życiu gwiazd filmowych i ludzi, którzy w przeszłości weszli w konflikt z prawem, a teraz bardzo gryzie ich...

W tomie siódmym:
Ten tom ma nieco więcej, bo 176 stron i znajdzie się w nim 5 opowiadań. Dowiemy się z nich m.in. czegoś o życiu gwiazd filmowych i ludzi, którzy w przeszłości weszli w konflikt z prawem, a teraz bardzo gryzie ich sumienie. Czy można zapomnieć o czyjejś winie wobec nas i społeczeństwa? A jeśli nie, to czy mimo wszystko można wybaczyć? Poznamy też prawdziwe oblicze życia Jakuzy i jego dziewczyny.

źródło opisu: http://waneko.pl/

źródło okładki: http://waneko.pl/

Damian Jankowiak | 2012-02-08

Krótkie, poważne, choć czasami nie pozbawione humoru historie. Manga zdecydowanie nie nadaje się dla dzieci, pomijając brutalność itd. jest zbyt trudna by dziecko ją zrozumiało. Bardzo dobra pozycja.

nonko | 2016-02-13
Na półkach: Manga, Przeczytane