miłość, związek

Tahlia od pewnego czasu widzi, że jej chłopak zachowuje się dziwnie. Kiedy próbuje dociec, co jest przyczyną tej zmiany, Jasper uspokaja ja i prosi o zaufanie, Tahlia choć przychodzi jej to coraz trudniej, zwłaszcza gdy się dowiaduje, z kim zaczął się przyjaźnić postanawia mu zaufać. Czy nie będzie tego żałować?

witcherrie | 2015-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2015

''Róża mojego serca'' to książka o trudnym dla nastolatek problemie- o podejrzanym zachowaniu chłopaka, które zmienia się w dużo poważniejszy kłopot...
Thalia zauważa u swojego chłopaka dziwne zachowania- częstą złość, brak koncentracji i ogólną dezorganizację. Tłumaczy sobie, że to tylko choroba, z którą należy iść do lekarza. Drastycznie zmienia zdanie po urodzinach Jaspera, kiedy to zaprasza najgorszego chłopaka w szkole. To co zobaczy na imprezie niemile ją zszokuje.
Ja przy tej lekturze się rozprężyłam i zrelaksowałam. Właśnie do tego jest idealna, ale też opowiada o trudnym problemie, o którym warto posiadać choć niewielką wiedzę.
Polecam

SpinamSię | 2014-05-31

Nie przypadła mi do gustu. Po prostu.

Świetna książka. Bardzo spodobała mi się zarówno treść jak i główna bohaterka. Dziewczyna ma w sobie tyle siły i zaparcia, że aż jej tego zazdrościłam w pewnych momentach.

Veronica | 2014-01-22
Przeczytana: 20 lutego 2014

Najlepsza książka z serii "Nie dla mamy nie dla taty, lecz dla każdej małolaty" jaką dotąd czytałam. Ciekawa historia, ale niestety przewidywalna .

theperkss | 2011-04-17
Przeczytana: 17 kwietnia 2011

Książka ciekawa, ale nie zainteresowała mnie do tego stopnia abym była zachwycona. Moje zdanie na jej temat jest mieszane.

brandseld | 2014-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2014

Bardzo dobra książeczka, choć okładka nie zachęca. Jedna, z niewielu z tej serii, która jest NIEPRZEWIDYWALNA. Problem, który napotkał Tahlię i jej chłopaka może przydarzyć się każdemu z nas. Bardzo mądrze przedstawiła autorka tę sytuację w taki sposób, jak w książce "Róża mojego serca".
Warto też pamiętać, że zawsze możemy liczyć na swoich rodziców, bo kto nam pomoże jak nie oni? Który kochający rodzic, zechce dla swojego dziecka źle? Żaden.
Polecam

Aisog | 2011-04-10
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 10 kwietnia 2011

Podoba mi się charakter głównej bohaterki. Nie bała się poprosić o pomoc rodziców i zwierzyć im się.

Ksiażka dobra, ciekawa tematyka. Szybka i lekka w czytaniu.

Liwia | 2010-04-10
Przeczytana: 16 maja 2010

Hm.. Jak dla mnie taka trochę dziwna książka. Można powiedzieć, że mi się nie podobała. ;d

letsplaytennis | 2012-06-24

Niesamowita powieść. Nie spodziewałabym się takiego zakończenia. Polecam gorąco.

nightmoth | 2011-04-04

,,Róża mojego serca” jest to książka młodzieżowa. Autorem jest Jackie Stevens, który bardzo dobrze potrafi się wcielić w rolę kobiety. Na swoim koncie ma trochę książek i wiele z nich należy do serii ,,Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty” nawet ,,Róża mojego serca”.
Jest to moja ulubiona książka, którą wiele razy już czytałam. Niestety jeśli chodzi o inne książki tego autora są też o historyjkach dziewczyn, ale są mi jeszcze nie znane.
Książka ,,Róża mojego serca” została wydana przez wydawnictwo Elf w roku 2008.Okładka jest miękka i zawiera ilustrację dziewczyny wtulonej w gitarę. Nastolatką z pierwszej strony jest Gabi, ponieważ to ona potrafiła grac na tym instrumencie.
,,Róża mojego serca” opowiada historię dzisiejszych dziewczyny z XIX wieku. Czytając ją myślałam, że jestem główną bohaterką. Niewielka ilość stron pozwoliła mi ją przeczytać w jeden dzień i jeszcze zachowanie chłopaka budzi ciekawość wielką.
Główną bohaterką jest Thalia, która zauważa...