Recepta na szczęście

Be (happy) attitudes
83-85881-67-0
poradniki
Ewa G

"RECEPTA NA SZCZĘŚCIE" Czyż nie jest ono iluzją? Jak czesto snułeś marzenia: Gdybym miał samochód ...ale? byłbym usatysfakcjonowany! Gdybym znalazł kogoś, kto pokochałby mnie szczerze ...ależ byłbym szczęśliwy! Gdybym tylko nie musiał tak się martwić o pieniądze ...dopiero byłbym zadowolony! Gdybym ... Gdybym ... Chcę Wam dzisiaj powiedzieć - wszystkie te "Gdybym", nawet jeśliby sie spełniły i tak nie mogą zapewnić szczęścia, bo szcześcia nie można kupić! Jak w takim razie odnaleźć szczęście? Nie w bogactwie, uznaniu, związkach z innymi, narkotykach, ale w zmianie postawy życiowej! O tym właśnie traktuje ta książka - o sile nowej postawy, która zmienia wszystko! Odkryj ją. To jest twoja recepta na szcześliwe życie! (ze wstępu)

źródło opisu: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=43

źródło okładki: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=43