Talizman Gwiazdy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poszukiwacze Talizmanów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Blatra
83-923558-2-2
talizman, gwiazda, przygoda
Viconia

Poznaj niezwykle odważne dzieciaki: Klarę, Cezarego i Janusa oraz ich oddanego przyjaciela - gnoma Sprzeczka i wraz z nimi wyrusz w niezwykle fascynującą i barwną podróż w najodleglejsze zakątki czarodziejskiego świata. Poznaj smak wspaniałej przygody, najprawdziwszej przyjaźni i niesamowitego męstwa. Wyrusz w podróż, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Pomóż bohaterom uratować świat i pokonać zło. Nie pozostawaj w tyle, bo już cała Polska szuka talizmanów. W drodze po trzeci talizman zawładną twoim umysłem misterna tajemnica i magia.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: http://www.literatura.gildia.pl