Poszukiwacze talizmanów t. II. Talizman Księżyca

Wydawnictwo: Blatra

Poznaj niezwykle odważne dzieciaki: Klarę, Cezarego i Janusa oraz ich oddanego przyjaciela gnoma Sprzeczka i wraz z nimi wyrusz w niezwykle fascynującą i barwną podróż w najodleglejsze zakątki czarodziejskiego świata. Poznaj smak wspaniałej przygody, najprawdziwszej przyjaźni i niesamowitego męstwa. Wyrusz w podróż, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Pomóż bohaterom uratować świat i pokonać zło. Nie pozostawaj w tyle, bo już cała Polska szuka talizmanów. W drodze po trzeci talizman zawładną twoim umysłem misterna tajemnica i magia. Poszukiwania drugiego talizmanu zmrożą Cię do szpiku kości.

Evriell | 2011-12-30

Lektura już od pierwszych stron zaintrygowała mnie ukierunkowaną akcją, charakterystycznymi postaciami i przyjemnością płynącą z jej czytania. Z całą pewnością Piotrowi Trąbskiemu udało się napisać książkę, która spodoba się większości fanów fantasy, ponieważ widać że fabuła została dokładnie przemyślana, bohaterowie starannie dopracowani, a język, w którym została napiana, dopasowany do każdego przedziału wiekowego, by nawet najmłodszy czytelnik mógł towarzyszyć bohaterom w ich przygodach. Jednym słowem książka warta jest przeczytania.

ugh_casper | 2016-09-05
Aneta | 2015-12-10