Poszukiwacze talizmanów t. I. Talizman Słońca

Wydawnictwo: Blatra

Poznaj niezwykle odważne dzieciaki: Klarę, Cezarego i Janusa oraz ich oddanego przyjaciela gnoma Sprzeczka i wraz z nimi wyrusz w niezwykle fascynującą i barwną podróż w najodleglejsze zakątki czarodziejskiego świata. Poznaj smak wspaniałej przygody, najprawdziwszej przyjaźni i niesamowitego męstwa. Wyrusz w podróż, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Pomóż bohaterom uratować świat i pokonać zło. Nie pozostawaj w tyle, bo już cała Polska szuka talizmanów.

ugh_casper | 2016-09-05
HuntLady | 2016-05-08