Kocham cię aż do śmierci. Nieoficjalny przewodnik po serialu

Okładka książki Kocham cię aż do śmierci. Nieoficjalny przewodnik po serialu Crissy Calhoun
Okładka książki Kocham cię aż do śmierci. Nieoficjalny przewodnik po serialu
Crissy Calhoun Wydawnictwo: Amber film, kino, telewizja
film, kino, telewizja
Amber
2011-02-10
2011-02-10
pamiętniki wampirów przewodnik serial

Okładka książki Zmierzch. Powieść ilustrowana. Część 1 Young Kim, Stephenie Meyer
Zmierzch. Powi... Young Kim, Stepheni...
Okładka książki Bez maski Clark Aubrey, Lisa Jane Smith
Bez maski Clark Aubrey, Lisa ...
Okładka książki Wakacje z piekła Libba Bray, Cassandra Clare, Claudia Gray, Maureen Johnson, Sarah Mlynowski
Wakacje z piekła Libba Bray, Cassand...

1997

Liczyłam na coś mega

Liczyłam na coś mega

Przeczytanie przewodnika po „Pamiętnikach wampirów ” „Kocham cię aż do śmierci” autorstwa Crissy Calhoun było dla mnie niesamowitą przygodą , cudownym przeżyciem. Wielu ludzi słysząc tytuł serialu / książki krzywi się , śmieje. Pamiętniki wampirów? - na pewno jakieś tandetne romansidło dla napalonych nastolatek o wampirach… Prawda jest szokująca. Zarówno serial jak i książka są niesamowite. Pozwalają utożsamić się z bohaterami i razem z nimi przeżywać każdą jedną emocję. Strata. Miłość. Przyjaźń. Rodzina. Odkupienie. Jeszcze żadna książka , żaden serial nie nauczył mnie tak wielu rzeczy , nie wydobył ze mnie tylu łez. Przewodnik jest świetnie napisany. Rozwija wiele wątków: streszczenie odcinka , kluczowy moment , krąg wiedzy , zasady , diabelski plan , lekcja historii , ślady kłów, w tym samym czasie , poza kadrem , we mgle oraz muzyka , wywiady i zdjęcia. Mam nadzieję , że uda zdobyć mi się kolejne części.
Pomimo braku opisu wątku miłosnego Caroline i Stefana Salvatore , pomiędzy którymi jak wiemy od Juli Plec od samego początku coś było… i tak po przeczytaniu pierwszych stron płakałam. Dobrze wiedzieć , że nie tylko ja mam do niego taki stosunek...

Pomimo wieku bardzo lubię ten serial, jak i książki (krąży pogłoska, że to serial dla nastolatek, więc najwyraźniej mentalnie jestem trochę nastolatką). A sam poradnik całkiem spoko. Sporo informacji o aktorach, o serialu, sporo ciekawostek. Ogólnie całkiem fajna książeczka dopełniająca kolekcję ;)

,,Kocham Cię aż do śmierci'' - nieoficjalny przewodnik po serialu, który wyszedł aż nadto dobrze!

Jako fanka TVD obowiązkowo zakupiłam tę książkę do swojej kolekcji i rzeczywiście nie żałuję. Jest w niej wszystko:

-Początki powstawania serialu;
-Biografie i komentarze aktorów oraz producentów;
-Szczegółowe opisy odcinków;
-Spostrzeżenia, małe niedociągnięcia oraz ukryte znaczenie poszczególnych scen;
-Dodatkowe, bardzo ciekawe i przydatne informacje od autora książki

Jest to pozycja, którą powinien posiadać każdy fan serialowej historii braci Salvatore i młodej Eleny Gilbert. Szkoda tylko, że do tej pory nie doczekaliśmy się drugiego tomu, czyli przewodnika po 2 sezonie :(

-Początki powstawania serialu;
-Biografie i komentarze aktorów oraz producentów;
-Szczegółowe opisy odcinków;
-Spostrzeżenia, małe niedociągnięcia oraz ukryte...

Książka bardzo fajna dla fanów serialu "Pamiętniki Wampirów". Moja historia z tą książką jest trochę nietypowa, ponieważ kupiłam ją tylko ze względu na to, że zapłaciłam za nią tylko 12 zł i była ona o moim ukochanym serialu. Bardzo podoba mi się w niej to, że są w niej opisy odcinków niestety tylko 1 sezonu ;c
Książka fajna i polecam ją przeczytać ;)

Książka fajna i polecam ją przeczytać ;)

Ta książka właściwie nie znajdowała się na mojej liście ' książek do przeczytania', ale coś mnie podkusiło :> Okładka mnie przyciągnęła, nie powiem, że nie. Kocham tą sesję!
Czyta się lekko i szybko. Biografie autorów, co nieco o autorce i scenarzyście, opisy odcinków pierwszego sezonu, cytaty z serialu, wywiady i zdjęcia. Bardzo fajny pomysł na książkę. Sporo się można dowiedzieć. Cieszę się, że ją kupiłam :) Szkoda tylko, że nie ma polskich wydań do innych sezonów :(

Tak jak pisali poprzednicy książka obowiązkowa dla fanów serialu "Pamiętniki wampirów". Ciekawie streszczone odcinki i ciekawostki z dni ich kręcenia.
Mam nadzieję, że autorka napisze też o następnych sezonach.
Polecam i czekam na następne części!

Mam nadzieję, że autorka napisze też o następnych sezonach.
Polecam i czekam na następne części!

Każdy fan serialu powinien ją posiadać. Jest rewelacyjna.

Każdy fan serialu powinien ją posiadać. Jest rewelacyjna.

Warto przeczytać ze względu na takie ciekawostki, jak pochodzenie tytułów odcinków czy nieco szerzej opisana historia powstania serialu. Jednak duża część tej książki to niezbyt interesujące z punktu widzenia fana streszczenia odcinków i biografie aktorów. Kwestię, czy książka jest warta swojej ceny, każdy rozstrzygnie sam. Nie był to dla mnie wymarzony przewodnik, możliwe jednak, że to nie przewodnika szukam.

muszę przeczyatać, muszę!!!

muszę przeczyatać, muszę!!!

• 2011
  • Wymienię/Sprzedam
  • Wampiry

Dodaj cytat z książki Kocham cię aż do śmierci. Nieoficjalny przewodnik po serialu