Kocham cię aż do śmierci. Nieoficjalny przewodnik po serialu

Inne
Querida

Zajrzyj w najbardziej mroczne zakamarki Mystic Falls z przewodnikiem po każdym odcinku PAMIĘTNIKÓW WAMPIRÓW. Serial PAMIĘTNIKI WAMPIRÓW pojawił się w samym środku wampirzego szaleństwa, ale udowodnił, że jest czymś więcej, niż tylko kolejnym kandydatem do wypełnionego po brzegi kręgu popkultury nieumarłych. Ten film – połączenie romansu, horroru, dramatu i komedii – podwyższył oglądalność...

Serial PAMIĘTNIKI WAMPIRÓW pojawił się w samym środku wampirzego szaleństwa, ale udowodnił, że jest czymś więcej, niż tylko kolejnym kandydatem do wypełnionego po brzegi kręgu popkultury nieumarłych. Ten film – połączenie romansu, horroru, dramatu i komedii – podwyższył oglądalność stacji The CW, zdobył międzynarodowe uznanie i gromadzi rosnącą wciąż grupę oddanych fanów.

Z tej książki dowiesz się wszystkiego o serialu PAMIĘTNIKI WAMPIRÓW. Poznasz:
Historię L.J. Smith, która stworzyła Elenę i braci Salvatore w serii swoich bestsellerowych powieści
Życiorysy Kevina Williamsona (Jezioro marzeń, Krzyk) i Julie Plec (Kyle XY) – mistrzów stojących za filmową adaptacją powieści
Biografie aktorów, którzy powołali mieszkańców Mystic Falls do życia (…i do życia po życiu)
Dokładne prześledzenie każdego odcinka, informacje o bogatej historii i mitologii świata paranormalnego, odwołania do innych filmów, ewolucję poszczególnych postaci i dużo, dużo więcej!

a także…
Ekskluzywne wywiady z gwiazdami PAMIĘTNIKÓW WAMPIRÓW, na przykład z uwielbianą Malese Jow (Anną)oraz z nieustraszonymi przywódcami fandomu.

Wypełniony fotografiami członków niesamowitej obsady i miejsc, gdzie kręcono serial, Kocham cię aż do śmierci łączy w sobie wariacką zabawę, wampirze kły i wielkie przerażenie, a więc wszystko to, co zadecydowało o sukcesie PAMIĘTNIKÓW WAMPIRÓW.

monis1900 | 2011-07-25

Wierni fani serialu „Pamiętniki wampirów” powinni mieć w domu „Nieoficjalny przewodnik po serialu Pamiętniki Wampirów. Kocham Cię aż do śmierci”. Osobiście jestem zauroczona serialem, nie czytałam „Pamiętników Wampirów”, jednak wiem, że różnice między książką a serialem są zbyt duże, przez co nie będę miała żadnych obaw przed sięgnięciem po Książki, wiem, że będę zaskoczona i nie będę znała dokładnie fabuły, jedynie zarys. Serial ma więcej zwolenników, niż książka, co mnie bardzo cieszy, gdyż jestem jedną z tych osób, co z niecierpliwością czeka na kolejny odcinek. Przewodnik po serialu Crissy Calham, jest idealny dla fanów, którzy wiedzą o serialu prawie wszystko i dla tych, którzy dopiero wdrążają się w ten serial.

Przewodnik napisany jest prostym i ciekawym językiem. Jest w nim dużo ciekawostek, które umknęły mi przy oglądaniu serialu, wypełniony jest mnóstwem zdjęć, z planu i nie tylko. Na samym początku możemy przeczytać historię L.J. Smith, autorki książek „Pamiętniki...

Lukea | 2015-07-01

Pomimo wieku bardzo lubię ten serial, jak i książki (krąży pogłoska, że to serial dla nastolatek, więc najwyraźniej mentalnie jestem trochę nastolatką). A sam poradnik całkiem spoko. Sporo informacji o aktorach, o serialu, sporo ciekawostek. Ogólnie całkiem fajna książeczka dopełniająca kolekcję ;)

Wikaaaxc | 2015-06-29
Na półkach: Posiadam ✔, Przeczytane

,,Kocham Cię aż do śmierci'' - nieoficjalny przewodnik po serialu, który wyszedł aż nadto dobrze!

Jako fanka TVD obowiązkowo zakupiłam tę książkę do swojej kolekcji i rzeczywiście nie żałuję. Jest w niej wszystko:

-Początki powstawania serialu;
-Biografie i komentarze aktorów oraz producentów;
-Szczegółowe opisy odcinków;
-Spostrzeżenia, małe niedociągnięcia oraz ukryte znaczenie poszczególnych scen;
-Dodatkowe, bardzo ciekawe i przydatne informacje od autora książki

Jest to pozycja, którą powinien posiadać każdy fan serialowej historii braci Salvatore i młodej Eleny Gilbert. Szkoda tylko, że do tej pory nie doczekaliśmy się drugiego tomu, czyli przewodnika po 2 sezonie :(

karola137 | 2012-04-30
Przeczytana: 2011 rok

Książka wprost idealna dla maniaków serialowych, chcących zauważyć liczne niedopatrzenia i luki w produkcji. Zachęcam przed każdym rozdziałem obejrzeć odpowiedni odcinek i sprawdzić swoją spostrzegawczość, jak i uwagę.

Super-Lasica | 2011-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2011

Książkę tę polecam wszystkim fanom serialu "Pamiętniki Wampirów".
Dzięki niej można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy na które nie zwracamy uwagi oglądając ten serial.
Każdy odcinek 1 sezonu jest tam dokładnie opisany i wyznaczony najważniejszy moment dla danego odcinka.
W tej książce znajdziemy również zasady którym kierują się nasi wampiryczni bohaterowi,muzykę która była grana w serialu,oraz życiorysy aktorów grających w "Pamiętnikach wampirów" i wiele innych.

Książka dla fanów serialu Pamiętniki Wampirów.
Można się dowiedzieć naprawdę wiele między innymi:
- biografie aktorów
- historie autorki serii,Kevina Williamsona i Julie Plec
- dokładne streszczenie wszystkich odcinków pierwszego sezonu serialu
- wywiady z fanami oraz gwiazdami
- wypełniona fotografiami miejsc,obsady.

Książkę bardzo szybko i przyjemnie się czyta.Warto wydać na nią pieniądze.Dużym plusem jest fakt,że sama autorka jest fanem.

Habujalaba | 2014-11-20
Przeczytana: lipiec 2014

Ta książka właściwie nie znajdowała się na mojej liście ' książek do przeczytania', ale coś mnie podkusiło :> Okładka mnie przyciągnęła, nie powiem, że nie. Kocham tą sesję!
Czyta się lekko i szybko. Biografie autorów, co nieco o autorce i scenarzyście, opisy odcinków pierwszego sezonu, cytaty z serialu, wywiady i zdjęcia. Bardzo fajny pomysł na książkę. Sporo się można dowiedzieć. Cieszę się, że ją kupiłam :) Szkoda tylko, że nie ma polskich wydań do innych sezonów :(

Verissa | 2012-08-28
Przeczytana: wrzesień 2011

Książka opowiada o serialu. Są tam podane przemyślenia autorki, ciekawe wywiady z aktorami, ścieżka dźwiękowa, ciekawostki dotyczące tytułu i wiele wiele więcej...
Każdy odcinek podzielony jest na kilka "rozdziałów" np. (chyba) szaleńczy plan, czy muzyka. Książkę polecam dla wielbicieli serialu "Pamiętniki wampirów"

merlij | 2014-11-09

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Tak jak pisali poprzednicy książka obowiązkowa dla fanów serialu "Pamiętniki wampirów". Ciekawie streszczone odcinki i ciekawostki z dni ich kręcenia.
Mam nadzieję, że autorka napisze też o następnych sezonach.
Polecam i czekam na następne części!

RoseHathaway | 2011-05-29
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: maj 2011

Uwielbiam ta ksiazke, jest w niej wiele watkow i informacji na temat odcinkow, ktorych samej nie udalo mi sie wylapac ogladajac je.