Co dwie głowy, to nie jedna

Wydawnictwo: Wanda

Abby leży chora w domu podczas, gdy w szkole dobierane są grupy do pracy nad projektami naukowymi na szkolny festiwal nauki. Powrót Abby do szkoły jest wystarczająco trudny ze względu na jej brzydki kaszel i jeszcze gorszą fryzurę. Na dokładkę okazuje się, że osobą, z którą ma pracować nad projektem naukowym jest... chłopiec! Abby musi znaleźć wspólny język ze swoim partnerem. Ale jak?

Jucia58542 | 2014-07-08

Bardzo podobała mi się ta książka, była po prostu arcydziełem. Najbardziej podobało mi się w niej to, że Abby udało się znaleźć wspólny język ze swoim pomocnikiem przy projekcie i nabrała z nim przyjaźni. Wkrótce on zaprosił ją na urodziny i była z tego powodu niezadowolona chociaż później już nie gdy dowiedziała się o nim całej prawdy i wiedziała już, że on ma takie same zainteresowania co ona.

Marcelina | 2012-07-18
Quidditch01 | 2016-07-01

Bardzo fajna książka. przeczytałam całą serię :)

Korinne345 | 2012-04-04
Przeczytana: 04 lipca 2008