Upiorna rodzinka. Potępieńcze jęki to nasza specjalność

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Upiorna rodzinka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Publicat
83-245-0573-3
Casthaluth

Czasami zastanawiam się czy my w ogóle jesteśmy zwyczajną rodziną? W zasadzie nasz dom funkcjonuje w miarę normalnie, to znaczy wstajemy rano, jemy śniadanie, idziemy do szkoły, a rodzice do pracy. Tyle tylko, że oni tak naprawdę do żadnej pracy nie idą... I tu zaczyna się cała nasza skomplikowana historia... Nie znajdziecie drugiej takiej rodzinki na całym świecie. Wydawało Wam się,że to właśnie Wy macie upiorną rodzinkę? Przeczytajcie koniecznie tę książkę, a zmienicie zdanie! W tym odcinku dowiecie się: - kto jest kim w upiornej rodzince oraz czym się zajmuje - co niezwykłego dzieje się w pensjonacie i kto go odwiedza - jak Witek i Grzędziuszka znieśli pierwszy dzień w nowej szkole i co im się tam przytrafiło

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

gabrysia | 2012-09-29
Przeczytana: 04 listopada 2011

Była to moja pierwsza książka z serii ,,Upiorna rodzinka".Spodobała mi się dopiero na 20 stronie a później zaczęła mnie wciągać.Jest dość zabawna i gdy czyta się po raz pierwszy można się przestraszyć.Naprawdę polecam dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

Rosemarie | 2011-12-20
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane

To była pierwsza część upiornej rodzinki, którą przeczytałam.

Magda666lena | 2015-03-15
Gabrysia | 2014-11-06