Biorę Ciebie...

Tłumaczenie: Bożena Krzyżanowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biorę Ciebie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Świat Książki
To love and to cherish
83-7129-617-7
Asik92

Miasteczka Wyckerley nie ma na mapie Anglii. Od kilku lat jednak widnieje na mapie literatury. Młoda amerykańska pisarka, Patricia Gaffney, stworzyła je w wyobraźni wedle najlepszych wzorów angielskiej powieści. "Biorę Ciebie..." to pierwszy tom "wyckerleyowskiej trylogii". Poznajemy w nim losy Anny Verlaine, pięknej i nieszczęśliwej żony lorda d'Aubreya. Lord wyrusza na wojnę krymską;...

"Biorę Ciebie..." to pierwszy tom "wyckerleyowskiej trylogii". Poznajemy w nim losy Anny Verlaine, pięknej i nieszczęśliwej żony lorda d'Aubreya. Lord wyrusza na wojnę krymską; osamotniona Anna obdarza uczuciem miejscowego pastora. Miłość nakazuje jej rzucić na szalę przyszłość, reputację i wiarę.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: http://www.google.pl/

Biorąc do ręki tę książkę byłam zaskoczona i to pozytywnie pod ogromnym wrażeniem.
Książka bardzo dobra, wręcz ciekawa fabuła świetna, a akcja trzymała w napięciu.
Wspaniała, miła książka dla poprawienia nastroju spędziłam przyjemne chwile.
Miłość to najcudowniejsze, najprawdziwsze uczucie o które zawsze trzeba dbać....:)

wiola | 2015-01-06

Książka miejscami tak nudna, że przewracałam strony zobaczyć czy jest coś jeszcze ciekawego. Historia uczuć pastora do żony swego najlepszego przyjaciela hmm cuż może i możliwa, ale z wątkiem kopalni to autora w moim odniesieniu już przesadziła. Niby są trzy części powieści o tych bohaterach, jednak muszę przyznać że zastanawiam się czy dalej brnąć w ich losy.

Laura | 2011-02-12

Uwielbiam tego typu historie. Pokazuje, że miłość potrafi jednak być prawdziwa.

Gosia9101 | 2016-01-05
Na półkach: 2016 rok, Przeczytane