Dyskusje o książce Lament. Intryga Królowej Elfów

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
Z pierwszego wpisu tej gry: „Zabawa polega na tym, że piszemy tytuł książki w którym znajduje się słowo z tytułu poprzednika.”    Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka
2 godz. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (Grudzień 2021)
Sprzedam/wymienię  Grim. Pieczęć Ognia Grim. Pieczęć Ognia  Grim. Dziedzictwo światła Grim. Dziedzictwo światła  Płomień nocy Płomień nocy  Wrota Obelisków
2 lata temu
Zamierzam przeczytać ...
W najbliższym czasie zamierzam przeczytać:  Sieć Alice Sieć Alice (obecnie w trakcie)  Republika smoka Republika smoka  Star Wars: Wielka Republika: Światło Jedi Star Wars: Wielka Republika:...
3 lata temu
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (styczeń 2018)
Idą z wymiany :)  Widzę cię  Rzeki Londynu  Księżyc nad Soho i zakupione  Player One  Rant
6 lata temu
WYMIENIE/SPRZEDAM (wrzesien 2017)
Sprzedam 15 zł/szt  Życie w innych światach. Dwudziestowieczna debata nad życiem pozaziemskim  Po prostu Wszechświat. Proste odpowiedzi na trudne pytania  Potęga i piękno. Ekstremalne zjawiska w kosmosie  Peter Higgs. Poszukiwania boskiej cząstki  Fizyka rzeczy niemożliwych. Fazery, pola siłowe, teleportacja i podróże w czasie
6 lata temu
Pokazuje 6 z 37