Radość życia, czyli jak zwyciężyć depresję. Terapia zaburzeń nastroju

Tłumaczenie: Krzysztof Mazurek
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Feeling good
978-83-7506-566-4
depresja, terapia poznawcza
Cathhhy

Nowy tekst - przejrzany i poprawiony. Ponad trzy miliony egzemplarzy sprzedanych w USA. Teraz nowy przewodnik konsumencki po lekach przeciwdepresyjnych i nowy wstęp autora książki. Przetestowana klinicznie niefarmakologiczna terapia depresji. "Obecnie jesteśmy w posiadaniu ogromnej liczby danych naukowych i wyników badań klinicznych, które wskazują na to, że człowiek może się nauczyć sterować...

Nowy tekst - przejrzany i poprawiony.
Ponad trzy miliony egzemplarzy sprzedanych w USA.
Przetestowana klinicznie niefarmakologiczna terapia depresji.

"Obecnie jesteśmy w posiadaniu ogromnej liczby danych naukowych i wyników badań klinicznych, które wskazują na to, że człowiek może się nauczyć sterować i kontrolować zmiany nastroju i autodestrukcyjne zachowania, wprowadzając w życie kilka względnie prostych zasad i technik. [...] Doktor Burns w sposób jasny i klarowny opisuje postępy i pozytywne aspekty naszej koncepcji depresji. Pokazuje jak działają nowoczesne i skuteczne metody zmiany nastroju, jak wychodzić z nieprzyjemnych depresji i zmniejszać poziom dojmującego lęku. [...] Radość życia może się stać niezwykle pożytecznym przewodnikiem dla tych, którzy postanowili sami sobie pomóc".
Z przedmowy Aarona T. Becka

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: strona www wydawcy

Maria | 2017-03-05
Przeczytana: 05 marca 2017