Rock & Pop

83-7184-202-3
zespoły, artyści, przeboje
muzyka
Olala

Kompletne, chronologiczne opracowanie dokonań w muzyce rock i pop - od The Doors po The Corrs, od Elvisa po Eminema. Książka opowiada o ewolucji rock and rolla od lat 50. do czasów obecnych. Książka zainteresuje badaczy dziejów rocka, a także jego miłośników

źródło opisu: http://www.petlaczasu.pl

źródło okładki: http://www.petlaczasu.pl

Turniquet 92 | 2014-09-22

Wspaniały album będący ogromnym źródłem wiedzy na temat szeroko pojętej współczesnej muzyki rozrywkowej od samych jej początków, czyli m.in. Elvisa Presleya, Jimmy Hendrix a, the Doors....aż po czasy obecnie i takich artystów jak Eminem, Avril Lavigne i wielu, wielu innych. Myślę, że powinien ten album znaleźć się na półce każdego kto choć trochę interesuje się muzyką rozrywkową, bo to naprawdę ogromne źródło informacji. Polecam wszystkim serdecznie:-)

Olala | 2011-01-14
Przeczytana: 2005 rok

Powiem krótko-DZIEŁO!!
To jest to czego szukałam całe życie. w jednej ksiazce mamy zebrane wszytsko co dotyczy historii muzyki rozrywkowej. Ułożone chornologicznie zdarzenia, przeplatane cytatami, zdjęciami, notowaniami list przebojów, ciekawostaki z muzycznej historii.
Ponadto to jest ksiązka do której się wraca wielokrotnie..i nieustannie znajduję coś interesującego;-)

o1119 | 2015-12-27
ZuyMinotaur | 2015-07-14