O utworach Depeche Mode

83-60157-15-4
Depeche Mode, zespół, muzyka, utwory
muzyka
Olala

Książka przedstawia historię powstania i rys znaczeniowy poszczególnych utworów grupy Depeche Mode, poczynając od utworu "Big Muff" a kończąc na "Stardust".

źródło opisu: http://inrock.pl

źródło okładki: http://inrock.pl

Wioletta | 2014-09-20
Na półkach: L -> W, Przeczytane
Przeczytana: 11 września 2014

Trochę mało i krótko.

Olala | 2011-01-14
Przeczytana: 2006 rok

Książka słaba, a to dlatego, że mam wrażenie jakby została napisana naprędce i na kolanie. Owszem zawiera masę ciekawostek o tym jak powstały konkretne piosenki Depeche Mode, ale wszystkie materiały do napisania tej ksiażki zostały jakby żywcem wzięte z książki "Obnażeni"Jonathana Millera..
Po prostu zebrane fakty,przepisane i wydane jako inna książka.Polecam tym którzy nie zetknęli się z wyżej wspomnianą pozycja, tych bardziej dociekliwych odsyłam do książek traktujących temat nieco szerzej.

PatrycjaG | 2016-08-26
Ecnelis | 2014-05-05