O utworach Depeche Mode

2006-01-01
83-60157-15-4
Depeche Mode zespół muzyka utwory

więcej Więcej

Sympatyczne zestawienie najważniejszych utworów z delikatnymi opisami. W zasadzie to jest jeden wielki esej. Przeczytać można w parę chwil, na raz.

Trochę mało i krótko.

Książka słaba, a to dlatego, że mam wrażenie jakby została napisana naprędce i na kolanie. Owszem zawiera masę ciekawostek o tym jak powstały konkretne piosenki Depeche Mode, ale wszystkie materiały do napisania tej ksiażki zostały jakby żywcem wzięte z książki "Obnażeni"Jonathana Millera..
Po prostu zebrane fakty,przepisane i wydane jako inna książka.Polecam tym którzy nie...

• P. L -> W
  • Chcę w prezencie
  • BIOGRAFIE-LUDZIE MUZYKI-ZESPOŁY
  • Biblioteka
  • Biografie muzyków, etc.
  • Muzyka-moja miłość
  • Pożyczone od...