Piętno prawdy

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
978-83-61748-44-1
kryminał współczesny
Casthaluth

Spokój cichego miasta zostaje zakłócony z powodu tragicznych śmierci młodych mężczyzn. Wiedziony niezawodnym przeczuciem oficer policji, Franz, postanawia sprawdzić, co jest przyczyną tych na pierwszy rzut oka naturalnych zgonów. W mrocznych zaułkach doświadcza zdrady, odrzucenia i strachu, a nieoczekiwany bieg wydarzeń rysuje coraz bardziej zawiły obraz prostej z pozoru sprawy. Policjant, którego marzeniem od urodzenia było zostać świetnym gliną, popada w wewnętrzny konflikt pomiędzy pracą a uczuciem. Postanawia jednak podążać nadal w stronę prawdy, nie bacząc na piętrzące się po drodze problemy.

Czy będzie potrafił wyjaśnić zagadkowe śmierci? Czy uda mu się uciec przed przeznaczeniem? Emocjonujący i okraszony wieloma zaskakującymi zwrotami akcji kryminał psychologiczny to najlepsza książka nie tylko na wakacje.

źródło opisu: http://www.pietnoprawdy.pl/

źródło okładki: http://www.pietnoprawdy.pl/