Lisia

literatura dziecięca
Egmont Polska
2007-01-01
2007-01-01

Codzienne problemy dziecka ukazane z humorem i liryzmem. Ta książeczka bez zbędnego patosu i dydaktyzmu mówi o rzeczach naprawdę ważnych.

Fantastyczna powieść, zaczyna się tak niepozornie i tak zwyczajnie: Mama Lisi zapomina o jej urodzinach!
Lisia ma dziwne przeczucia co do swojej przyjaciółki: czemu całowała się z klapkiem?!
I czemu słyszy głosy i czyje?

Książka jest bardzo fajna i przyjemna.

I czemu słyszy głosy i czyje?

Książka jest bardzo fajna i przyjemna.

Książka napisana prostym językiem, zabawna, mówiąca o inności, obrazki,świetnie się ją czyta, ja osobiście zrobiłam to w jeden dzień. Odbieram jedną gwiazdkę, ponieważ zakończenie było trochę nieciekawe, niczego nie rozwiązało. Ale ogółem książka zasługuję na uznanie czytelnika, polecam i nastolatką zarówno jak i dziewczynką w wieku poniżej 10 lat. Gdyby przeczytał to chłopiec, myślę iż, również by by mu się ta książka spodobała

Opinia moich podopiecznych ,,Genialna!"

Opinia moich podopiecznych ,,Genialna!"

Świetna książka! Tytuł i okładka nie zachęca, ale jak już zacznie się czytać książka staje się ciekawa. Jest bardzo lekka i przyjemnie się ją czyta. Po jej przeczytaniu zaczęłam doceniać wiele rzeczy.

Cóż...Niestety seria ''Księżycowy kamień'' nie jest dla mnie. Bohaterami opowiadań są dzieci w wieku 7-10 lat. Są bardzo pouczające jak na ten wiek. Nawet ''Lisia'' mnie zaskoczyła. Myślałam, że będzie to jakieś głupie opowiadanie o słyszeniu kwiatków czy coś takiego. Jednak była to książka o zwróceniu uwagi na rzeczy niby nieistotne. W końcu- kto się dzisiaj przejmuje jak mają się jego rośliny na parapecie?
Polecam

Ania Pajdka,w rodzinie nazywają Lisią. To jest troche dziwna książka jak mała dziewczynka może gadać z kwiatami.Zrozumiałam że Ania nie jest zwykłą dziewczynką ja twierdze że ania jest oczarowana przez wróżkę.
ZACHĘCAM DO CZYTANIA CIEKAWA KSIĄŻKA;)

ZACHĘCAM DO CZYTANIA CIEKAWA KSIĄŻKA;)

"Masz ci los-tego się nie spodziewałam."

Uwielbiam książki autorstwa pani Ewy Nowak, każdą czytałam z wielką przyjemnością. "Lisię" przeczytałam w jakąś godzinę, naprawdę świetna historia! Nie była nudna, nie dłużyła się, wszystko działo się w odpowiedniej porze i czasie. Bardzo fajnie się ją czyta, została napisana prostym językiem (idealnym dla dzieci :D),nie da się odczuć tego, że przeznaczona jest dla młodszych czytelników. Główną bohaterkę - Lisię, czyli Anię polubiłam od razu. Taka drobna istotka, która jest w rzeczywistości bardzo dojrzała jak na swój wiek, z cudownym darem i dużą wrażliwością. Irytowało mnie natomiast zachowanie jej mamy, która nie miała na nic czasu, jedynie praca i praca. Polecam tę książkę każdemu, cudowna i bardzo zabawna! :)

"Masz ci los-tego się nie spodziewałam."

Liczba stron: 148
Książka zabawna, szybko się ją czyta. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku 8-10 lat.

Liczba stron: 148

Książka zabawna magiczna.polecam