Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia

Wydawnictwo: Best Class
978-83-929457-8-7
poradniki

Mam dla Ciebie dobrą nowinę. Dzięki książce "Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia" bardziej zrozumiesz siebie. Poradnik ten jest nie tylko kopalnią wiedzy, dzięki której będziesz mógł/mogła spojrzeć na siebie w inny sposób. W książce tej podane są sprawdzone metody, dzięki którym zidentyfikujesz się ze swoją prawdziwą naturą. Odkryjesz w sobie gwiazdę. Czy wiesz, że jest to tak, jak z gwiazdą w zwykłym jabłku? Większość ludzi kroi jabłko pionowo - od ogonka w dół. Powstają dwie połówki, w których zobaczymy wzór z pestek na kształt łez. Jeśli natomiast przekroimy jabłko przez środek – odkryjemy – zgadnij co? Odkryjemy właśnie gwiazdę.

Wynikiem zastosowania tych technik będzie też odkrycie i zintegrowanie Twoich poszczególnych osobowości. Twój wewnętrzny obraz stanie się pełny. A kiedy Twoje podosobowości przestaną Ci przeszkadzać i będą z Tobą współpracowały, Twoje życie stanie się nie tylko łatwiejsze, ale i bogatsze. Zdemaskowanie podosobowości i nawiązanie z nimi kontaktu oraz uzdrowienie relacji między nimi pozwoli Ci na uwolnienie energii skumulowanej dotychczas na kurczowym trzymaniu się blokad, żalów, smutków. Tę energię będziesz mogła wykorzystać do rozwoju swojego potencjału, talentów, z którymi przyszłaś na świat. Dotychczas mogło być to bowiem bardzo trudne. Po prostu zaczynało Ci brakować energii do życia, a co dopiero na wykonanie wysiłku wydobycia z siebie swoich cudownych możliwości. Do odkrycia gwiazdy w sobie. Tym bardziej, że prawdopodobnie jako osoba dorosła mogłoś w większości zapomnieć jakie życie może być piękne, ile jest jeszcze rzeczy do odkrycia i jak cudowny może być każdy spędzony dzień.

Nie jest to książka, którą od razu przeczytasz od deski do deski i odstawisz na zawsze na półkę. Ten poradnik będziesz smakować. Tak jak problemy, które rodziły się stopniowo w Twoim życiu, tak też i Ty stopniowo zaczniesz je usuwać ze swojego wnętrza, korzystając krok po kroku z ćwiczeń i technik zawartych w książce.

Zdecydowanie warto więc sięgnąć po tę publikację. Dla głębszego poznania samego/samej siebie. Dla poprawy swojego życia i samopoczucia. Dla odblokowania swoich talentów. Dla nawiązania prawdziwie satysfakcjonujących relacji. Dla spełnienia marzeń. I wreszcie dla odkrycia swojej wewnętrznej gwiazdy.

Na zakończenie po prostu powiem:

Poznaj samego siebie, co ci szkodzi mieć jednego znajomego więcej.

źródło opisu: http://poznajsamegosiebie.blogspot.com/2010/01/zna...(?)

mariola | 2016-10-22