W służbie Cromwella

Wydawnictwo: Panda Press
przygodowa
Marek

Na tle burzliwych wydarzeń Wielkiej Rewolucji Burżuazyjnej w Anglii rozgrywają się losy Hugenota Francuskiego, niezwyciężonego szlachcica - kawalera Juliana de Villard, który w okresie prześladowań religijnych w kraju ucieka do Anglii, gdzie wiąże się na trwałe z wielkim wodzem rewolucji antykarolińskiej - Oliverem Cromwellem i jego partią. Nieprawdopodobne, awanturnicze przygody, intrygi,...

Nieprawdopodobne, awanturnicze przygody, intrygi, piękne kobiety - to wszystko ubarwia akcje powieści.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne