Granice odwagi

In the red
83-85060-27-8
sensacja, wojna, Szanghaj, szpieg
Marek

Szanghaj - rok 1948. Do otoczonego przez armię komunistyczną miasta przybywa agent brytyjskiego wywiadu Harry Freeland. Po wielu wydarzeniach, obfitujących w szereg dramatycznych spięć, akcja książki przenosi nas z Chin do zniszczonych wojną Niemiec, by w Ameryce osiągnąć swój zapierający dech w piersiach finał. "Granice odwagi" Clive'a Egletona, mistrza opowieści szpiegowskich, są...

"Granice odwagi" Clive'a Egletona, mistrza opowieści szpiegowskich, są fascynującym, pełnym autentyzmu spojrzeniem na pierwsze lata Zimnej Wojny.

źródło opisu: Wydawnictwo NAKOM, 1991

źródło okładki: Zdjęcie autorskie