Smaki Francji: ponad 100 najlepszych przepisów

Tłumaczenie: Małgorzata Samborska
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Perfect French
978-83-7708-335-2
Sobka

Francuzi słyną na całym świecie ze sztuki przygotowywania potraw i delektowania sie wybornym jedzeniem. Mówi się, że zamiast jeść, aby żyć, Francuzi żyją, aby jeść. Znakomita kuchnia niewątpliwie odzwierciedla ich namiętny stosunek do jedzenia, a każdy region Francji ma własne specjały. W książce przedstawiono wybór spośród najlepszych z tych tradycyjnych przepisów. Czytelnik, dla którego jedzenie jest jedną z największych przyjemności w życiu, znajdzie tu prawdziwe natchnienie.

źródło opisu: http://www.poczytaj.pl/127168

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/127168