Pierwszy kontrakt

Wydawnictwo: Apolonia Dream
978-83-929596-0-1
Legia Cudzoziemska, wojsko

Pierwszy Kontrakt to książka napisana z pasją i zaangażowaniem. Autor w lekki i pełen humoru sposób rozprawia się z kolejnymi mitami, które narosły wokół Legii Cudzoziemskiej przez prawie 180 lat jej istnienia. Jeśli myślicie, że cokolwiek wiecie o tej najbardziej elitarnej formacji wojskowej świata, to jesteście w błędzie.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://pierwszykontrakt.pl/

KoRnelkA | 2011-05-13
Przeczytana: 12 maja 2011

bardzo fajna książka, szybko się czyta, chociaż najciekawsza akcja jest na początku i dopiero pod koniec. faktycznie zdarza się dużo błędów - głównie literówki i trochę stylistycznych, ale da się przeżyć ;-) wydaje mi się że książka powinna zainteresować zarówno mężczyzn jak i kobiety, więc gorąco polecam!

Sławomir Nowacki | 2011-03-21
Przeczytana: 14 grudnia 2010

Książka musi wrócić do korekty. Gdybym nie był stylistycznym pedantem, bawiłbym się doskonale... tak jest tylko dobrze. Polecam!

Lisowczyk | 2016-12-11
Paweł | 2016-01-20