Przyspieszenie.

A Twist of the Wrist
motocykl, sport
motoryzacja
Amara_Nomad

Poradnik, który konsekwentnie, krok po kroku prowadzi motocyklistę - czy to nowicjusza, weterana toru, właściciela cruisera, czy zawodnika dosiadającego superbike - przez wszystko, co potrzebne do poprawy techniki jazdy. Ta książka zawiera podstawowe informacje dla każdego, kto chce nauczyć się lepiej pokonywać zakręty na motocyklu. Keith Code jest założycielem i dyrektorem California Superbike Cornering Schools. Trenował dziesiątki tysięcy motocyklistów z całego świata, od początkujących po członków zespołów fabrycznych. Jego książki, kursy i technika jazdy wyznaczają standardy szkoleniowe od ponad dwudziestu lat. Chyba nikt nie włożył tyle pasji i oddania w naukę techniki jazdy na motocyklu, co Keith.

Shogo | 2017-06-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2017