Wiersze do poduchy

2010-04-01
2010-04-01
40 min.
978-83-61824-20-6

Okładka książki Cynamon i Trusia. Wierszyki od stóp do głów Charlotte Ramel, Ulf Stark
Cynamon i Trus... Charlotte Ramel, Ul...
Okładka książki Bolid Bartka Émilie Beaumont, Nathalie Bélineau
Bolid Bartka Émilie Beaumont, Na...
Okładka książki Śmiechu warte Agnieszka Frączek, Maciej Szymanowicz
Śmiechu warte Agnieszka Frączek,&...
Okładka książki Rymobranie Agnieszka Frączek, Maciej Szymanowicz
Rymobranie Agnieszka Frączek,&...
Okładka książki Zielony, żółty, rudy, brązowy! Piotr Fąfrowicz, Małgorzata Strzałkowska
Zielony, żółty... Piotr Fąfrowicz, Ma...

Małgorzata Strzałkowska była i jest mistrzynią słowa. Chwała jej za wszystkie publikacje, za niesłabnącą moc pisania, ogromne umiejętności językowe i niekończące się pomysły. "Wiersze do poduchy" to kolejny mistrzowski wytwór Pani Małgorzaty, zasługujący na rozgłos i ogólnopolską promocję. Niestety, jest to kolejny tytuł, który jest zbyt mało popularny, choć powinien go mieć każdy rodzic w biblioteczce w domu...

Jeśli moją opinię czyta ktoś, kto dopiero zastanawia się nad kupnem książki, krzyczę mu WARTO! KUP! ZOBACZYSZ ILE ZYSKASZ! Naprawdę ciepłe wiersze, niektóre przewrotne, inne czytane ku czystej zabawie.. Ilustracje Ewy Poklewskiej-Koziełło dopełniają dzieła, są estetyczne, zrozumiałe dla dzieci i bardzo nowoczesne.

Wiersze użyte w powyższym tytule powinniśmy nauczyć się na pamięć i recytować dzieciom, gdy te leżą na poduszce. Ale nie recytować po szkolnemu. Tylko używając ciepłego tonu, głaszcząc je po głowie i używając głosu do modulowania w odpowiednim momencie. Taki rodziców chcą dzieci i takich wspominają najlepiej..Z "Wierszami do poduchy" macie to gwarantowane!

fantastyczna poezja p. Małgorzaty Strzałkowskiej docierająca zarówno do dziecka, jak i do rodzica :) Doskonale uzupełnia się z ilustracjami p. Ewy Poklewskiej - Koziełło. Jedna z naszych ulubionych książek :)

Doskonale dla małych i trochę starszych dzieci. Wiersze z sensem i świetne jezykowo. Przez długi czas ulubiona książeczka mojej starszej (4 letniej) pociechy.

Istne wspaniałości. Kilka z wierszyków jest po prostu zachwycających, prawdziwe perełki!
Ilustracje są cudne.

Ilustracje są cudne.

Uwielbiamy książki Małgorzaty Strzałkowskiej.
Wiersze do poduchy, jak sama nazwa i okładka sugerują jest idealna do czytania na dobranoc, na drzemki i po prostu kolejną okazją do przytulasków. Polecamy

Uwielbiamy książki Małgorzaty Strzałkowskiej.

Mój 14-sto miesięczny synek bardzo lubi te wiersze. Szczególnie o brzydalach i bałwanach. Sam przynosi, żeby mu poczytać i otwiera na interesujących Go stronach. Grafika przyjemna dla oka.

• KUPIĆ DO BIBLIOTEKI
  • Książki moich dzieci
  • Dziecięca półeczka
  • Lit. polska
  • Dla J&J

Dodaj cytat z książki Wiersze do poduchy