Wyspy greckie. Podróże marzeń

Tłumaczenie: Tymoteusz Kowalski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Podróże marzeń (czerwona)". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mediaprofit
Insight Guides - Greek Islands
kamk

Podróże marzeń to przewodniki, które zabiorą cię w niezwykłą podróż po najciekawszych miejscach świata.

źródło okładki: fotografia własna

Abee | 2015-05-03
Przeczytana: 02 maja 2015

Pozycja nienowa, ale rzadka. Piękny album ze zdjęciami, który można sobie postawić na półce i oglądać w zimowe dni. Albo przeczytać: o historii wysp (zawsze zawikłanej), o zabytkach (wielokulturowych), o obyczajach (odmiennych) i o Grekach-wyspiarzach. Jak zwykle w książkach z tej serii: część wademekum ciekawa (do weryfikacji miejscami, bo pozycja ma 10 lat); część turystyczna do weryfikacji, ale w przypadku małych wysp wciąż aktualna; część z informacją turystyczną do weryfikacji w dużym stopniu i tu też minus za słowniczek słówek greckich z nieprzyjazną czytelnikowi pisownią wymowy. Na rynku nie ma podobnej pozycji, więc jak wakacje na wyspach, to polecam.

Meggi59 | 2015-04-16
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane