Opór wobec szkoły

Wydawnictwo: Impuls
978-83-7587-549-2

Jakie są typy oporu młodego człowieka w okresie dorastania występujące w szkole i gdzie tkwią jego źródła to najczęściej zadawane pytania przez współczesnego nauczyciela oraz rodziców. Książka pomaga zrozumieć problematykę oporu, przedstawiając jego podstawy w aspekcie filozoficznym, psychologicznym i pedagogicznym. Prezentuje również wyniki badań, pozwalających stwierdzić, jakimi cechami charakteryzują się uczniowie marginalizowani w szkole.

źródło opisu: http://www.impulsoficyna.com.pl/index.php?cat=2&id=206

źródło okładki: http://www.impulsoficyna.com.pl/index.php?cat=2&id=206