„Cieszę się darem życia”. Rozmowy z Wojciechem Kilarem

Seria: Ludzie Świata Muzyki
Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Muzyczne
muzyka, biografia
Piotr

Po 10 latach od pierwszego wydania książki Leszek Polony powrócił do rozmowy z kompozytorem. Wiele w ciągu tych lat wydarzyło się w twórczości Wojciecha Kilara - powstała „Missa pro Pace”, dwie symfonie, „Magnificat”, „Lament”, „Introitus”, „Ricordanza” oraz muzyka do kilku znaczących polskich i zagranicznych filmów. Niniejsze, drugie wydanie zostało uzupełnione o rozdział zatytułowany „Ciągle poszukuję".

źródło opisu: www.pwm.com.pl

źródło okładki: www.pwm.com.pl