Kosmiczni Ogrodnicy. Istoty Pozaziemskie, Posiew Życia Na Ziemi, Ewolucja Ludzkości, Przyszłość

Tłumaczenie: Alexandra Świetlik-Oszubska
Wydawnictwo: Limbus
Keepers Of The Garden
9788371919510
hunter

Jesteśmy ogrodem. Naszymi ogrodnikami są istoty pozaziemskie, przybywające z różnych światów. Informacje uzyskane podczas regresji hipnotycznej potwierdziły teorię, iż to istoty pozaziemskie przyczyniły się do powstania życia na Ziemi i kierowały ewolucją człowieka.

źródło opisu: http://www.limbus.com.pl/ksiegarnia/

źródło okładki: http://www.limbus.com.pl/ksiegarnia/

Roman | 2016-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2016

Książka przyciągnęła tytułem.
Samo czytanie wydaje się bardzo płynne gdyż wygląda to jak dialog dwóch osób. Jednak po wciągającym początku treść zaczyna się robić monotonna, i dopiero sama końcówka ponownie wzbudza zainteresowanie. Regresje Phila, są ciekawe jednak spodziewałem się czegoś ciekawszego.
Najbardziej w pamięci pozostaje jednak podsumowanie nad którym można się głębiej zastanowić.
To krótki cytat z ostatnich stron: "Duch jest wieczny. Nie istnieje czas. Dla ducha nie ma czasowych ograniczeń. Istnieje tylko rozwój, wzrost, nauka, doświadczenie i poszukiwanie wiedzy. Duch gra w życie. Po eonach osiąga doskonałość i w końcu wraca do źródła."

LittleClover | 2014-09-29

Trudno oceniać tę książkę "gwiazdkami".
Czyta się ją dobrze, bo mamy głównie do czynienia z zapisem dialogów, w dodatku nierzadko naszpikowanych emocjami.
Bez względu na to, czy czytelnik potraktuje ją serio czy jako fantastykę, to można z niej wynieść sporo dla siebie w sensie duchowym.
Można polecić.

Dnamica | 2012-12-01

Mam pewien niedosyt po przeczytaniu tej niezwykle intrygujacej ksiazki,ale mysle ze autorka celowo nie poruszyla tej sfery aby nie pobudzac czytelnikow do nietolerancji i wszystkiego co sie z tym wiaze.

Krys | 2018-03-14
Na półkach: Ulubione, Posiadam, Przeczytane