Wielka historia świata. T. 5, Cywiliacje Azji: Dolina Indusu - Indie - Kambodża

Wydawnictwo: OXFORD Educational Sp. z o. o.
historia
kamk

Oxford Wielka Historia Świata liczy 18 tomów (starożytność i średniowiecze) oraz 12 tomów (okres od renesansu do wydarzeń najnowszych). Imponujący opis historii świata i Polski. Od zarania dziejów do współczesności - kompendium wiedzy historycznej. Przeżyj fascynującą podróż w czasie. Ryciny i zdjęcia, setki map historycznych, tablice chronologiczne i zestawienia dynastii. Z każdym tomem...

Przeżyj fascynującą podróż w czasie.
Ryciny i zdjęcia, setki map historycznych, tablice chronologiczne i zestawienia dynastii. Z każdym tomem słynny film historyczny na DVD.

Krzysztof Schuer | 2018-04-10
Przeczytana: 2006 rok