Opowieści niesamowite Davida Copperfielda

David Copperfield's Tales of the Impossible
9788371205040
magia
Inkluzo

"Opowieści niesamowite Davida Copperfielda" są czymś więcej niż zbiorem opowiadań - to fascynujący, magiczny spektakl. Największy iluzjonista naszych czasów zaprosił najznakomitszych pisarzy, by wraz z nim stanęli na scenie i na naszych oczach dokonali tego, co potrafią najlepiej - wyczarowali niemożliwe. Dean Koontz, Ray Bradbury, Joyce Carol Oates, F. Paul Wilson, Robert Wienberg, Larry Bond... kto wie, co za króliki wyciągną ze swych kapeluszy.

Dama | 2016-11-27
robinslav | 2014-02-01