Jezioro Ciemności

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Lake of darkness
intrygi, wygrana, morderca
ania

Książka ta jest intrygującym kryminałem z elementami powieści obyczajowej. Poprzez wewnętrzne przeżycia bohaterów poznajemy zawiłości kryminalnej intrygi i splątanie losów jej bohaterów. Młody prawnik Martin, dzięki diagramowi, który dostał od swego kolegi - dziennikarza Toma, wygrywa w totalizatorze ogromną sumę pieniędzy. Nie mówiąc o tym koledze, który mu pomógł w wygranej, postanawia przeznaczyć ich znaczną część na szlachetne cele. Tom chce się zemścić, przedstawiając koledze swą piękną przyjaciółkę, aby rozkochała go i zabrała mu resztę wygranej. W pozornie uczciwą 'grę' bohaterów, wkracza płatny morderca. Czy w świecie zła i intrygi jest jeszcze miejsce na uczciwość?

annaroza | 2016-10-04
Przeczytana: 2000 rok