Filmowy romans

Wydawnictwo: Hamal Books
Picture perfect romance
83-86289-17-1
Shirkus

Maggie Devine jest zachwycona, kiedy się dowiaduje, że w jej mieście ma być kręcony film. W jeszcze większy zachwyt wprawia ją przystojny asystent reżysera, Griff Palmer. Dziewczyna wyobraża sobie, że właśnie z nim może przeżyć romans jak w kinie. Barry Carter nie obraca się w wielkim świecie jak Griff, ale jest miłym, przystojnym chłopakiem, Maggie musi więc podjąć decyzję. Chyba że można...

Chyba że można kochać dwóch chłopców jednocześnie.

gosiulka82 | 2017-05-25
magda822 | 2017-03-18