Dominika znaczy niedziela

Wydawnictwo: Siedmioróg
83-7254-497-2
powieść polska
Wiola-M

Nie jest łatwo panować nad emocjami, gdy ma się siedemnaście lat, świat dzieci stał się obcy, a drzwi do dorosłości pozostają wciąż zamknięte. Czy ujawnienie rodzinnych sekretów sprawi, że Dominika wkroczy w świat dorosłych? W powieściach Marii Borowej nawet trudne pytania rzadko pozostają bez odpowiedzi.

PABLOPAN | 2012-07-28

Przeczytana-zapomniana...

Zuela | 2013-02-06

Kolejna książka ze wspomnień szpitalnych :-))) losy Dominiki i chłopców z mieszczącego sie niedaleko jej domu Domu Dziecka.Miłość,tęsknota Dominiki za opjcem,któy opuścił ją i jej matkę,wojna z babką winiącą jej obie za taki stan rzeczy.W tle losy wychowanków domu dziecka tęskniącymi za pełną rodziną,szukającymi własnej drogi zyciowej.Bardzo aktualne i dziś.Polecam każdemu niezależnie od wieku

Dominika | 2017-02-04
Przeczytana: 06 stycznia 2017

Tragedia. Nawet biblioteka nie chciała jej przyjąć oddając ją na bookscrossing :D Słowo, które idealnie opisuje myśli autorki podczas pisania to: CHAOS. Nie wiadomo kto, co i do kogo mówi. Nie ma wyraźnie zarysowanej osi czasu. Chaos. Mama mi ją kupiła lata temu bo sama jestem Dominiką i... Żałuję, że tak długo leżała u mnie na półce.

booksbynight | 2017-03-02
Monika | 2016-07-24