Przemiany polskiego prawa t.2 /Studia luridica toruniensia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
biznes, finanse

zasady społecznej gospodarki rynkowej jako podstawa ustroju gospodarczego Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej wolność działalności gospodarczej zasada swobody umów w prawie polskim Przemiany polskiego prawa rodzinnego w ostatnim dziesięcioleciu w świetle standardów międzynarodowych Polskie ustawodawstwo morskie a prawo międzynarodowe zasada pomocniczości a przekształcenia polskiego systemu prawa i społecznej świadomości Okładka: miękka, Rok wydania: 2002,