rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Mroczne, ciekawe książki.
Polecam cykl Imperium Grozy:  Okrutny wiatr  Forteca w cieniu  Imperium nieznające porażki  Droga zimnego serca Ze starszego fantasy, w Polsce chyba dość słabo znana Saga o Elryku z Melniboné:  Elryk z Melniboné  Perłowa Forteca
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (SIERPIEŃ 2020)
Wymienię książki (istnieje możliwość wymiany 2 za 1 lub 3 za 1).  Masa o kobietach polskiej mafii  Manwhore  W otchłani  Alive/Żywi  Alight/Rozpaleni  Twoim śladem  I że cię nie opuszczę
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (czerwiec 2015)
Na przeprosimy od narzeczonego. :D  Krew na śniegu
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (LUTY 2015)
Z Wymiany :)  Love, Rosie Love, Rosie Z biblioteki :)  Nawałnica mieczy, część 1: Stal i śnieg Nawałnica mieczy, część 1: Stal i śnieg  Cień i kość Cień i kość
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2014)
Trochę kupione i trochę w prezencie :D  Chłopcy 3. Zguba  Na wojnie nie ma niewinnych  Krwawy Węzeł  Nikt  Pirat  Sekretny układ  Supersmutna i prawdziwa historia miłosna
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (II kwartał 2013)
Najnowsza przeczytana książka to:  Nocne życie Nocne życie http://czytamtocodobre.blox.pl/2013/07/Nocne-zycie-Dennis-Lehane.html
10 lata temu
Pokazuje 6 z 7